מה קורה בהודו

הזמינו מלון ומונית בהודו באתר ההזמנות שלנו באנגלית

WHATS UP IN INDIA

חדשות קורונה בהודו

עוצר הוארך בגואה עד ל25 במרץ בחצות.

22/3/20

"העוצר מוארך עד ה25 במרץ בחצות והודעה מסודרת תינתן בנושא" פראמוד סוואנט ל"זמנים בהודו". סוואנט עובד מהבית, הוא גם ביקש מצוות התמיכה שלו לעבוד מהבית. "אני מבקש מכולם להישאר בבית עם יקיריכם. יחד נילחם בוירוס הקורונה ונגן על הסובבים אותנו" אמר.

לכתבה המלאה

וירוס קורונה בהודו: אוטראנצ'ל הושבתה עד 31 במרץ, מוצרי צריכה בסיסיים יהיו זמינים.

22/3/20

ההסגר נכפה ביום בו ראש הממשלה, נרנדרה מודי קרא לעצור כולל מדיני, דבר שעורר תגובה ספונטנית ברחבי המדינה. אנשים הסתגרו בבתים, הכבישים והשווקים נראו נטושים. עם זאת אספקה חיונית כמו תרופות, מזון ירקוץ וכו' תמשיך להיות סדירה.
השר הראשי זרק רמזים כי בהמשך המששלה תנקוט צעדים קשים יותר, כמו גם ב"חג ההודיה".
לכתבה המלאה

חרדת הקורנה: הימאצ'אל פרדש שולחת בחזרה יותר מ-35 תיירים.

21/3/20

מנדי: יותר מ-35 תיירים ובהם נפאלים וישראלים הוחזרו כחלק ממצאי הממשלה לבדוק את זרימת התיירים כדי לסייע למתן את התפשטות הקורונה.
ממנהלת המחוז נמסר כי התרמילאים הגיעו ממקומות שונים והיו בדרך למאנלי. כל התיירים נשלחו בחזרה לאחר בדיקה של המשטרה והצוות הרפואי באוטובוסים הבאים עם התיירים.
לכתבה המלאה

איך נגיף הקורונה מתפשט מאדם לאדם אחר

21/3/20

ניו דהלי: ראש הממשלה, מודי פרסם סרטון התראה על אופן התפשטות הקורונה מאדם לאדם אחר. בסרטון מופיעים אמצעי זהירות קטנים שיכולים להיות עצומים בהשפעה שלהם על החיים של כולנו.
לכתבה המלאה

ממשלת נפאל הודיעה בערב שישי על צעדים נוספים שמטרתם להפסיק את ההתפרצות של נגיף הקורונה.

21/3/20

ראש ממשלת נפאל אולי מכריז על השעיית כל הטיסות, כל התחבורה ארוכת הטווח והשירותים הלא חיוניים, כל אלו במטרה להפסיק את התפשטות הקורונה העולמית.
אולי הודיע על הפסקת כל הטיסות בין 22 במרץ ל31 במרץ, כעת גם טיסות מסין, בוטאן, תאילנד וסינגפור, אשר קיבלו פטור מהחלטה יום רביעי.
בועדה של רביעי התקבלו שלל החלטות, כולל איסור על הנוסעים, דחיית בחינות החיתוך התיכוני, ואיסור על כל התכנסויות של יותר מ-25 איש.
לכתבה המלאה

× שלח הודעה ב WhatsApp