מה קורה בהודו

הזמינו מלון ומונית בהודו באתר ההזמנות שלנו באנגלית

WHATS UP IN INDIA

חדשות The times of india

עוצר הוארך בגואה עד ל25 במרץ בחצות.

22/3/20

"העוצר מוארך עד ה25 במרץ בחצות והודעה מסודרת תינתן בנושא" פראמוד סוואנט ל"זמנים בהודו". סוואנט עובד מהבית, הוא גם ביקש מצוות התמיכה שלו לעבוד מהבית. "אני מבקש מכולם להישאר בבית עם יקיריכם. יחד נילחם בוירוס הקורונה ונגן על הסובבים אותנו" אמר.

לכתבה המלאה

חרדת הקורנה: הימאצ'אל פרדש שולחת בחזרה יותר מ-35 תיירים.

21/3/20

מנדי: יותר מ-35 תיירים ובהם נפאלים וישראלים הוחזרו כחלק ממצאי הממשלה לבדוק את זרימת התיירים כדי לסייע למתן את התפשטות הקורונה.
ממנהלת המחוז נמסר כי התרמילאים הגיעו ממקומות שונים והיו בדרך למאנלי. כל התיירים נשלחו בחזרה לאחר בדיקה של המשטרה והצוות הרפואי באוטובוסים הבאים עם התיירים.

לכתבה המלאה

ראש הממשלה, נרנדרה מודי, פונה לאומה בהתפרצות נגיף הקורונה

19/3/20

ראש הממשלה קרא לעוצר בית שיתחיל ב22 במרץ בשעות שבע בבוקר עד תשע בערב, והפציר באנשים להימנע מלקנות מוצרי צריכה בסיסיים בפאניקה.
ראש הממשלה אמר "עלינו להבטיח שלא רק אנו מגנים על עצמנו בפניי הידבקות, אלא גם מציגים אחרים. אם אנחנו בריאים, העולם גם בריא. שמירת מרחק בחברה בבית או בציבור היא קריטית והכרחית. הסבלנות והנחישות שלנו יכולים לעזור לנו להפחית את ההשפעה של מגיפה זו. אני קורא לכל ההודים לצאת מביתם רק אם הדבר נחוץ ולא סובל דיחוי." לנאום המלא

כניסת אוטובובים של תיירים נאסרה בהימאצ'אל פרדש

19/3/20

ממשלת הימאצ'אל פרדש אסרה על כניסת אוטובוסים לתיירים במדינה כדי לבדוק את רמת ההתפשטות של הקורונה, ההחלטה התקבלה לאור עליית מקרי ההידבקות במדינות השכנות.
הממשלה נקטה אמצעי מניעה ופעולות מתקנות כדי למנוע את התפשטות הנגיף, כל האוטובוסים והרכבים שנכנסים למדינה מחוטאים, ונקבעו הסדרים נאותים לבחינת זרים השוהים במדינה.


לכתבה המלאה

מספר הנדבקים בקורונה בכל רחבי הודו קרוב למאה, מהרסטרה עם מספר הנדבקים הגבוה ביותר 31.

15/3/20

התפנית כלפיי מעלה במספר הנדבקים בניו דהלי, היא בעיקר כתוצאה שמחוז מהרשטרה הפך לאזור החם במדינה. קפיצה במספר הנדבקים מ19 ל31 ביום באזור, קראלה כרגע 22.
מלבד מהרשטרה, היה מקרה נוסף של נישאים בנגיף בראג'אסטן, טלנגאנה וקראלה. העלייה במספר הנישאים דרבנה חמש מדינות נוספות להורות על השבתה בשבת. מערב בנגל, פנג'אב, טלנגאנה, הימאצ'אל פרדש וגואה סגרו בתי ספר, מכללות, אולמות קולנוע, אולמות כנסים, פאבים, חדרי כושר ובריכות שחייה ציבוריות לתקופות שונות. הם גם הטילו איסורים על מפגשים חברתיים, כולל חתונות, מסיבות יום הולדת וכנסים. ההחלטה הגיעה יום לאחר שקראלה, ביהר, אוטאר פראדש, ראג'אסטן, מאדהיה פרדש, צ'האטיסגאר, הריאנה ומאניפור נקטו צעדים דומים.
לכתבה המלאה

חנות פארם בקראלה מוכרת מסכות פנים עבור 2 רופי

15/3/20

בתקופה בה בתי מרקחת רבים גובים מחירים מופקעים עבור מסכות הפנים וחומר חיטוי הידיים על רקע ביקוש גבוה במיוחד, בגלל וירוס הקורונה.
בעל חנות כירורגית בקוצ'י ממשיך להיצמד לתמחור המקורי של המסכות, עד כה מכר מעל 5000 מסכות בפרק זמן של יומיים.


לכתבה המלאה

עדכונים שוטפים

שירותי הרכבת הנוסעים בהודו-בנגלדש בין כלכותה וערים במדינות השכנות הושעו.
כמו כן ברכבת המזרחית הודיעו כי שירותי הרכבת Maitree and Bandhan Express יישארו מושהים. 15/3/20

משטרת מומבאי הוציאה צו האוסר על קיום סיור מכל סוג שהוא המעורב בקבוצת אנשים המטיילים יחד המאורגן על ידי מפעילי טיולים פרטיים או אחרים. 15/3/20

הממשלה השעתה ברביעי את כל ההרשאות שהייה, תוך חסימת מספר קטגוריות כמו דיפלומטיות ותעסוקה, בניסיון למנוע את התפשטות נגיף הקורונה. 15/3/20

קניונים נסגרו בנאגפור בעקבות הוראת הממשלה. 15/3/20

× שלח הודעה ב WhatsApp